General Information

Institutional Information: Istanbul Medical Faculty, Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü, Department Of Anesthesiology And Intensive Care
Research Areas: Medicine, Surgery Medicine Sciences, Anesthesiology, Algology, Health Sciences

Metrics

Publication

179

Citation (WoS)

87

H-Index (WoS)

5

Citation (Scopus)

85

H-Index (Scopus)

5

Open Access

4
UN Sustainable Development Goals

Biography

2005 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu.

2006-2010 yılları arasında İstanbul Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde anestezi ihtisası yaptı ve 2014 yılına kadar aynı kurumda uzman ve başasistan olarak görev yaptı.

2014 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Algoloji Bilim Dalı’nı birincilikle kazanarak Algoloji ihtisasına başladı ve 2016 yılında Algoloji Uzmanı oldu. Aynı yıl girmiş olduğu sınavlarda başarılı olarak Anestezi Avrupa Diploması (European Diploma of Anaesthesiology and Intensive Care - EDAIC) ve Ulusal Algoloji Board (Yeterlilik) belgelerine hak kazandı.

2016-2018 yılları arasında mecburi hizmet görevini İstanbul Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamladı.

Ardından İstanbul Tıp Fakültesi Anesteziyoloji Anabilim Dalı Algoloji Bilim Dalı’na Öğretim Üyesi olarak geri döndü.

2019 yılında Avrupa Ağrı Federasyonu’nun (European Federation of Pain – EFIC) yapmış olduğu sınavda başarılı olarak Algoloji Avrupa Diploması’nı (The European Diploma in Pain Medicine) aldı.

2022 yılında Dünya Ağrı Enstitüsü (World Institute of Pain – WIP) tarafından düzenlenen iki ayrı sınavda başarılı olarak Fellow of Interventional Pain Practice (FIPP) ve Certified Interventional Pain Sonologist (CIPS) titrlerini aldı.

Halen İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Anesteziyoloji Anabilim Dalı Algoloji Bilim Dalı’nda akademik çalışmalarına devam etmektedir.

Contact

Email
halil.cetingok@istanbul.edu.tr
Web Page
https://avesis.istanbul.edu.tr/halil.cetingok
Office Phone
+90 212 414 2000 Extension: 31695
Office Phone
+90 212 531 3147
Office
Cerrahi Monoblok zemin kat Algoloji Polikliniği
Address
İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Algoloji Bilim Dalı Topkapı Mahallesi, Turgut Özal Millet Cd, 34093 Fatih/İstanbul